IXFP38N30X3M.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IXFP38N30X3M.
| 画像 |
| メーカー | IXYS | IXYS | IXYS | IXYS | IXYS |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FETType | N-Channel | N-Channel | N-Channel | N-Channel | N-Channel |
| DraintoSourceVoltage(Vdss) | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |
| Current-ContinuousDrain(Id)@25°C | 38A (Tc) | 38A (Tc) | 38A (Tc) | 38A (Tc) | 38A (Tc) |
| DriveVoltage(MaxRdsOnMinRdsOn) | - | - | - | - | - |
| RdsOn(Max)@IdVgs | - | - | - | - | - |
| Vgs(th)(Max)@Id | - | - | - | - | - |
| GateCharge(Qg)(Max)@Vgs | - | - | - | - | - |
| Vgs(Max) | - | - | - | - | - |
| InputCapacitance(Ciss)(Max)@Vds | - | - | - | - | - |
| FETFeature | - | - | - | - | - |
| PowerDissipation(Max) | 34W (Tc) | 34W (Tc) | 34W (Tc) | 34W (Tc) | 34W (Tc) |