JS3-17901920-17-8P.pdf
| 画像 |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | JS | JS | JS | JS | JS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 17.9GHz ~ 19.2GHz | 17.9GHz ~ 19.2GHz | 17.9GHz ~ 19.2GHz | 17.9GHz ~ 19.2GHz | 17.9GHz ~ 19.2GHz |
| P1dB | 8dBm | 8dBm | 8dBm | 8dBm | 8dBm |
| Gain | 27dB | 27dB | 27dB | 27dB | 27dB |
| NoiseFigure | 1.7dB | 1.7dB | 1.7dB | 1.7dB | 1.7dB |
| RFType | General Purpose | General Purpose | General Purpose | General Purpose | General Purpose |
| Voltage-Supply | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Current-Supply | 195mA | 195mA | 195mA | 195mA | 195mA |
| TestFrequency | 17.9GHz ~ 19.2GHz | 17.9GHz ~ 19.2GHz | 17.9GHz ~ 19.2GHz | 17.9GHz ~ 19.2GHz | 17.9GHz ~ 19.2GHz |