KRL7638-C-R033-F-T1.pdf
| 画像 |
| メーカー | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu |
| Series | KRL | KRL | KRL | KRL | KRL |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 33 mOhms | 33 mOhms | 33 mOhms | 33 mOhms | 33 mOhms |
| Tolerance | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Power(Watts) | 3W | 3W | 3W | 3W | 3W |
| Composition | Metal Foil | Metal Foil | Metal Foil | Metal Foil | Metal Foil |
| TemperatureCoefficient | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| Size/Dimension | 0.150 L x 0.299 W (3.80mm x 7.60mm) | 0.150 L x 0.299 W (3.80mm x 7.60mm) | 0.150 L x 0.299 W (3.80mm x 7.60mm) | 0.150 L x 0.299 W (3.80mm x 7.60mm) | 0.150 L x 0.299 W (3.80mm x 7.60mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) |