KEMET L1007C1R0MPWST
部品番号
L1007C1R0MPWST
メーカー
KEMET
カテゴリ:
固定インダクタ
パッケージ
1007 (2518 Metric)
データシート
日文版L1007C1R0MPWST.pdf
説明
L1007C1R0MPWST
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order L1007C1R0MPWST on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the L1007C1R0MPWST price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of L1007C1R0MPWST?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー KEMET KEMET KEMET KEMET KEMET
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series L-PWS L-PWS L-PWS L-PWS L-PWS
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 1 µH 1 µH 1 µH 1 µH 1 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 500 mA 500 mA 500 mA 500 mA 500 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 60mOhm 60mOhm 60mOhm 60mOhm 60mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 100MHz 100MHz 100MHz 100MHz 100MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz