Littelfuse Inc. LA100P5004TI
部品番号
LA100P5004TI
メーカー
Littelfuse Inc.
カテゴリ:
電気、特殊ヒューズ
パッケージ
Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
データシート
日文版LA100P5004TI.pdf
説明
FUSE CARTRIDGE 500A 1KVAC/750VDC
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order LA100P5004TI on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the LA100P5004TI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LA100P5004TI?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LA100P5004TI.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series POWR-GARD® LA100P POWR-GARD® LA100P POWR-GARD® LA100P POWR-GARD® LA100P POWR-GARD® LA100P
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount
FuseType Cartridge Cartridge Cartridge Cartridge Cartridge
CurrentRating(Amps) 500A 500A 500A 500A 500A
VoltageRating-AC 1 kV 1 kV 1 kV 1 kV 1 kV
VoltageRating-DC 750 V 750 V 750 V 750 V 750 V