Texas Instruments LM4050BIM3X-10
部品番号
LM4050BIM3X-10
メーカー
Texas Instruments
カテゴリ:
PMIC - 電圧リファレンス
パッケージ
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
データシート
日文版LM4050BIM3X-10.pdf
説明
IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order LM4050BIM3X-10 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the LM4050BIM3X-10 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LM4050BIM3X-10?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
ReferenceType Shunt Shunt Shunt Shunt Shunt
OutputType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
Voltage-Output(Min/Fixed) 10V 10V 10V 10V 10V
Voltage-Output(Max) - - - - -
Current-Output 15 mA 15 mA 15 mA 15 mA 15 mA
Tolerance ±0.2% ±0.2% ±0.2% ±0.2% ±0.2%
TemperatureCoefficient 50ppm/°C 50ppm/°C 50ppm/°C 50ppm/°C 50ppm/°C
Noise-01Hzto10Hz - - - - -
Noise-10Hzto10kHz 150µVrms 150µVrms 150µVrms 150µVrms 150µVrms