LPJ-225SPI.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LPJ-225SPI.
| 画像 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | LOW-PEAK™ LPJ | LOW-PEAK™ LPJ | LOW-PEAK™ LPJ | LOW-PEAK™ LPJ | LOW-PEAK™ LPJ |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Bolt Mount | Bolt Mount | Bolt Mount | Bolt Mount | Bolt Mount |
| FuseType | Cartridge | Cartridge | Cartridge | Cartridge | Cartridge |
| CurrentRating(Amps) | 225A | 225A | 225A | 225A | 225A |
| VoltageRating-AC | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V |
| VoltageRating-DC | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |