Murata Electronics LQW04AN6N2D00D
部品番号
LQW04AN6N2D00D
メーカー
Murata Electronics
カテゴリ:
固定インダクタ
パッケージ
0302 (0804 Metric)
データシート
日文版LQW04AN6N2D00D.pdf
説明
FIXED IND 6.2NH 390MA 190MOHM SM
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order LQW04AN6N2D00D on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the LQW04AN6N2D00D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LQW04AN6N2D00D?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series LQW04 LQW04 LQW04 LQW04 LQW04
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 6.2 nH 6.2 nH 6.2 nH 6.2 nH 6.2 nH
Tolerance ±0.5nH ±0.5nH ±0.5nH ±0.5nH ±0.5nH
CurrentRating(Amps) 390 mA 390 mA 390 mA 390 mA 390 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 190mOhm Max 190mOhm Max 190mOhm Max 190mOhm Max 190mOhm Max
Q@Freq 20 @ 250MHz 20 @ 250MHz 20 @ 250MHz 20 @ 250MHz 20 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 9GHz 9GHz 9GHz 9GHz 9GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz