Murata Electronics LQW15AN36NJ80D
部品番号
LQW15AN36NJ80D
メーカー
Murata Electronics
カテゴリ:
固定インダクタ
パッケージ
0402 (1005 Metric)
データシート
日文版LQW15AN36NJ80D.pdf
説明
FIXED IND 36NH 540MA 431MOHM SMD
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order LQW15AN36NJ80D on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the LQW15AN36NJ80D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LQW15AN36NJ80D?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series LQW15 LQW15 LQW15 LQW15 LQW15
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic
Inductance 36 nH 36 nH 36 nH 36 nH 36 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 540 mA 540 mA 540 mA 540 mA 540 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 431mOhm Max 431mOhm Max 431mOhm Max 431mOhm Max 431mOhm Max
Q@Freq 30 @ 250MHz 30 @ 250MHz 30 @ 250MHz 30 @ 250MHz 30 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 3.5GHz 3.5GHz 3.5GHz 3.5GHz 3.5GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz