Brady Corporation LSZH-C-2000-YL
部品番号
LSZH-C-2000-YL
メーカー
Brady Corporation
カテゴリ:
ラベル、ラベリング
パッケージ
データシート
日文版LSZH-C-2000-YL.pdf
説明
HEAT SHRINK TUBING, 2 IN DIA X 5
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order LSZH-C-2000-YL on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the LSZH-C-2000-YL price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LSZH-C-2000-YL?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PermaSleeve® PermaSleeve® PermaSleeve® PermaSleeve® PermaSleeve®
ProductStatus Active Active Active Active Active
LabelType Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable
LabelSize 2.00 W x 0.60 Dia (50.8mm x 15.2mm); Cable O.D. 1.00 ~ 1.95 (25.4mm ~ 49.5mm) 2.00 W x 0.60 Dia (50.8mm x 15.2mm); Cable O.D. 1.00 ~ 1.95 (25.4mm ~ 49.5mm) 2.00 W x 0.60 Dia (50.8mm x 15.2mm); Cable O.D. 1.00 ~ 1.95 (25.4mm ~ 49.5mm) 2.00 W x 0.60 Dia (50.8mm x 15.2mm); Cable O.D. 1.00 ~ 1.95 (25.4mm ~ 49.5mm) 2.00 W x 0.60 Dia (50.8mm x 15.2mm); Cable O.D. 1.00 ~ 1.95 (25.4mm ~ 49.5mm)