Carling Technologies LT-1534-430-024
部品番号
LT-1534-430-024
データシート
LT-1534-430-024.pdf
Product details
1. How to order LT-1534-430-024 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the LT-1534-430-024 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LT-1534-430-024?
Circuit SPST-NO SPST-NO SPST-NO SPST-NO SPST-NO
SwitchFunction Off-Mom Off-Mom Off-Mom Off-Mom Off-Mom
CurrentRating(Amps) 15A (AC/DC) 15A (AC/DC) 15A (AC/DC) 15A (AC/DC) 15A (AC/DC)
VoltageRating-AC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
VoltageRating-DC 28 V 28 V 28 V 28 V 28 V
ActuatorType Paddle Paddle Paddle Paddle Paddle
ActuatorLength 15.88mm 15.88mm 15.88mm 15.88mm 15.88mm
Illumination Illuminated Illuminated Illuminated Illuminated Illuminated
IlluminationVoltage(Nominal) 24 VAC/DC 24 VAC/DC 24 VAC/DC 24 VAC/DC 24 VAC/DC
TerminationStyle Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal
PanelCutoutDimensions Circular - 12.70mm Dia Circular - 12.70mm Dia Circular - 12.70mm Dia Circular - 12.70mm Dia Circular - 12.70mm Dia