Carling Technologies LT-1564-111-125
部品番号
LT-1564-111-125
データシート
LT-1564-111-125.pdf
Product details
1. How to order LT-1564-111-125 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the LT-1564-111-125 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LT-1564-111-125?
Circuit SPDT SPDT SPDT SPDT SPDT
SwitchFunction On-Off-On On-Off-On On-Off-On On-Off-On On-Off-On
CurrentRating(Amps) 15A (AC/DC) 15A (AC/DC) 15A (AC/DC) 15A (AC/DC) 15A (AC/DC)
VoltageRating-AC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
VoltageRating-DC 28 V 28 V 28 V 28 V 28 V
ActuatorType Paddle Paddle Paddle Paddle Paddle
ActuatorLength 15.88mm 15.88mm 15.88mm 15.88mm 15.88mm
Illumination Illuminated Illuminated Illuminated Illuminated Illuminated
IlluminationTypeColor Neon, Red Neon, Red Neon, Red Neon, Red Neon, Red
IlluminationVoltage(Nominal) 125 VAC 125 VAC 125 VAC 125 VAC 125 VAC
TerminationStyle Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal
PanelCutoutDimensions Circular - 12.70mm Dia Circular - 12.70mm Dia Circular - 12.70mm Dia Circular - 12.70mm Dia Circular - 12.70mm Dia