Carling Technologies LTGUC411-TB-B-A-/24V
部品番号
LTGUC411-TB-B-A-/24V
メーカー
Carling Technologies
カテゴリ:
ロッカー スイッチ
パッケージ
データシート
LTGUC411-TB-B-A-/24V.pdf
説明
SWITCH ROCKER
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order LTGUC411-TB-B-A-/24V on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the LTGUC411-TB-B-A-/24V price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LTGUC411-TB-B-A-/24V?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series LTG LTG LTG LTG LTG
ProductStatus Active Active Active Active Active
Circuit SPDT + SPST SPDT + SPST SPDT + SPST SPDT + SPST SPDT + SPST
CurrentRating(Amps) 10A (AC) 10A (AC) 10A (AC) 10A (AC) 10A (AC)
VoltageRating-AC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
VoltageRating-DC - - - - -
Color-Actuator/Cap Black Black Black Black Black
ActuatorMarking No Marking No Marking No Marking No Marking No Marking
IlluminationTypeColor Incandescent Incandescent Incandescent Incandescent Incandescent
IlluminationVoltage(Nominal) 24 VAC/DC 24 VAC/DC 24 VAC/DC 24 VAC/DC 24 VAC/DC
TerminationStyle Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm)
IngressProtection - - - - -
Features - - - - -
PanelCutoutDimensions Rectangular - 28.58mm x 25.40mm Rectangular - 28.58mm x 25.40mm Rectangular - 28.58mm x 25.40mm Rectangular - 28.58mm x 25.40mm Rectangular - 28.58mm x 25.40mm