MENB1030A1241N01.pdf
| 画像 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | MENB1030 (30W) | MENB1030 (30W) | MENB1030 (30W) | MENB1030 (30W) | MENB1030 (30W) |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| RegionUtilized | International | International | International | International | International |
| Voltage-Input | 100 ~ 240 VAC | 100 ~ 240 VAC | 100 ~ 240 VAC | 100 ~ 240 VAC | 100 ~ 240 VAC |
| Voltage-Output | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Current-Output(Max) | 2.5A | 2.5A | 2.5A | 2.5A | 2.5A |
| Power(Watts) | 30 W | 30 W | 30 W | 30 W | 30 W |
| NoLoadPowerConsumption | 100mW (Max) | 100mW (Max) | 100mW (Max) | 100mW (Max) | 100mW (Max) |
| Applications | Medical | Medical | Medical | Medical | Medical |
| Efficiency | Level V | Level V | Level V | Level V | Level V |
| OperatingTemperature | -20°C ~ 40°C | -20°C ~ 40°C | -20°C ~ 40°C | -20°C ~ 40°C | -20°C ~ 40°C |
| OutputConnector | Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| CordLength | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) |
| InputConnector | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 3.76 L x 2.13 W x 1.22 H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) | 3.76 L x 2.13 W x 1.22 H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) | 3.76 L x 2.13 W x 1.22 H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) | 3.76 L x 2.13 W x 1.22 H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) | 3.76 L x 2.13 W x 1.22 H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) |