Eaton - Electronics Division MP2A-470-R
部品番号
MP2A-470-R
メーカー
Eaton - Electronics Division
カテゴリ:
固定インダクタ
パッケージ
Nonstandard
データシート
日文版MP2A-470-R.pdf
説明
FIXED IND 47UH 640MA 727MOHM SMD
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order MP2A-470-R on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the MP2A-470-R price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MP2A-470-R?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MP2A-470-R.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as MP2A-470-R pin diagram, MP2A-470-R datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series MICRO-PAC PLUS™ MICRO-PAC PLUS™ MICRO-PAC PLUS™ MICRO-PAC PLUS™ MICRO-PAC PLUS™
ProductStatus Active Active Active Active Active
Inductance 47 µH 47 µH 47 µH 47 µH 47 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 640 mA 640 mA 640 mA 640 mA 640 mA
Current-Saturation(Isat) 660mA 660mA 660mA 660mA 660mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 727mOhm 727mOhm 727mOhm 727mOhm 727mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz