Microchip Technology MPLAD36KP14CA
部品番号
MPLAD36KP14CA
メーカー
Microchip Technology
カテゴリ:
TVS - ダイオード
パッケージ
Nonstandard SMD
データシート
日文版MPLAD36KP14CA.pdf
説明
TVS DIODE 14VWM 24VC PLAD
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order MPLAD36KP14CA on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the MPLAD36KP14CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MPLAD36KP14CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MPLAD36KP14CA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 14V 14V 14V 14V 14V
Voltage-Breakdown(Min) 15.6V 15.6V 15.6V 15.6V 15.6V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 24V 24V 24V 24V 24V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 1500A (1.5kA) 1500A (1.5kA) 1500A (1.5kA) 1500A (1.5kA) 1500A (1.5kA)
Power-PeakPulse 36000W (36kW) 36000W (36kW) 36000W (36kW) 36000W (36kW) 36000W (36kW)