TE Connectivity Deutsch Connectors MS3470W20-39PX
部品番号
MS3470W20-39PX
メーカー
TE Connectivity Deutsch Connectors
カテゴリ:
円形コネクタ
パッケージ
データシート
日文版MS3470W20-39PX.pdf
説明
CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order MS3470W20-39PX on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the MS3470W20-39PX price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MS3470W20-39PX?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Number of Positions 39 39 39 39 39
Shell Size - Insert 20-39 20-39 20-39 20-39 20-39
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Type Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Mounting Feature Flange Flange Flange Flange Flange
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item22 Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock
Item23 X X X X X
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Aluminum Aluminum Aluminum Aluminum
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item30 - - - - -
Item31 - - - - -
Item32 - - - - -
Item33 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A