TE Connectivity Deutsch Connectors MS3471L22-41PX
部品番号
MS3471L22-41PX
データシート
日文版MS3471L22-41PX.pdf
説明
CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Product details
1. How to order MS3471L22-41PX on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the MS3471L22-41PX price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MS3471L22-41PX?
Number of Positions 41 41 41 41 41
Shell Size - Insert 22-41 22-41 22-41 22-41 22-41
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Feature - - - - -
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item22 Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock
Item23 X X X X X
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 - - - - -
Item32 - - - - -
Item33 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A