TE Connectivity Deutsch Connectors MS3474L20-39P
部品番号
MS3474L20-39P
データシート
日文版MS3474L20-39P.pdf
説明
CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Product details
1. How to order MS3474L20-39P on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the MS3474L20-39P price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MS3474L20-39P?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MS3474L20-39P.
Number of Positions 39 39 39 39 39
Shell Size - Insert 20-39 20-39 20-39 20-39 20-39
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Type Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item22 Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock
Item23 N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal)
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 - - - - -
Item32 - - - - -
Item33 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A