TE Connectivity Deutsch Connectors MS3476W22-41PW
部品番号
MS3476W22-41PW
データシート
日文版MS3476W22-41PW.pdf
説明
CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Product details
1. How to order MS3476W22-41PW on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the MS3476W22-41PW price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MS3476W22-41PW?
Connector Type Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins
Number of Positions 41 41 41 41 41
Shell Size - Insert 22-41 22-41 22-41 22-41 22-41
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Feature - - - - -
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item22 Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock
Item23 W W W W W
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item32 - - - - -
Item33 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A