Samtec Inc. MW-15-03-G-D-100-118
部品番号
MW-15-03-G-D-100-118
メーカー
Samtec Inc.
カテゴリ:
長方形コネクタ - ボード スペーサー、スタッカー (ボード対ボード)
パッケージ
データシート
MW-15-03-G-D-100-118.pdf
説明
CONN HDR 30POS 0.039 STACK SMD
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order MW-15-03-G-D-100-118 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the MW-15-03-G-D-100-118 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MW-15-03-G-D-100-118?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Samtec Inc. Samtec Inc. Samtec Inc. Samtec Inc. Samtec Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Flex Stack, MW Flex Stack, MW Flex Stack, MW Flex Stack, MW Flex Stack, MW
ProductStatus Active Active Active Active Active
NumberofPositions 30 30 30 30 30
Pitch 0.039 (1.00mm) 0.039 (1.00mm) 0.039 (1.00mm) 0.039 (1.00mm) 0.039 (1.00mm)
NumberofRows 2 2 2 2 2
RowSpacing 0.039 (1.00mm) 0.039 (1.00mm) 0.039 (1.00mm) 0.039 (1.00mm) 0.039 (1.00mm)
Length-OverallPin 0.218 (5.537mm) 0.218 (5.537mm) 0.218 (5.537mm) 0.218 (5.537mm) 0.218 (5.537mm)
Length-Post(Mating) 0.118 (2.997mm) 0.118 (2.997mm) 0.118 (2.997mm) 0.118 (2.997mm) 0.118 (2.997mm)
Length-StackHeight 0.100 (2.540mm) 0.100 (2.540mm) 0.100 (2.540mm) 0.100 (2.540mm) 0.100 (2.540mm)