Microchip Technology MXSMLJ8.5A
部品番号
MXSMLJ8.5A
メーカー
Microchip Technology
カテゴリ:
TVS - ダイオード
パッケージ
DO-214AB, SMC
データシート
日文版MXSMLJ8.5A.pdf
説明
TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO214AB
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order MXSMLJ8.5A on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the MXSMLJ8.5A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXSMLJ8.5A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MXSMLJ8.5A.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as MXSMLJ8.5A pin diagram, MXSMLJ8.5A datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 8.5V 8.5V 8.5V 8.5V 8.5V
Voltage-Breakdown(Min) 9.44V 9.44V 9.44V 9.44V 9.44V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 14.4V 14.4V 14.4V 14.4V 14.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 208.4A 208.4A 208.4A 208.4A 208.4A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)