TDK Corporation NLCV32T-2R2M-PFR
部品番号
NLCV32T-2R2M-PFR
メーカー
TDK Corporation
カテゴリ:
固定インダクタ
パッケージ
1210 (3225 Metric)
データシート
日文版NLCV32T-2R2M-PFR.pdf
説明
FIXED IND 2.2UH 1.2A 138MOHM SMD
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order NLCV32T-2R2M-PFR on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the NLCV32T-2R2M-PFR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NLCV32T-2R2M-PFR?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Series NLCV-PF NLCV-PF NLCV-PF NLCV-PF NLCV-PF
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.2 A 1.2 A 1.2 A 1.2 A 1.2 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 138mOhm Max 138mOhm Max 138mOhm Max 138mOhm Max 138mOhm Max
Q@Freq 15 @ 7.96MHz 15 @ 7.96MHz 15 @ 7.96MHz 15 @ 7.96MHz 15 @ 7.96MHz
Frequency-SelfResonant 68MHz 68MHz 68MHz 68MHz 68MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz