Taiyo Yuden NR6045T101M
部品番号
NR6045T101M
メーカー
Taiyo Yuden
カテゴリ:
固定インダクタ
パッケージ
Nonstandard
データシート
日文版NR6045T101M.pdf
説明
FIXED IND 100UH 700MA 650MOHM SM
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order NR6045T101M on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the NR6045T101M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NR6045T101M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NR6045T101M.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series NR NR NR NR NR
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA
Current-Saturation(Isat) 800mA 800mA 800mA 800mA 800mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 650mOhm Max 650mOhm Max 650mOhm Max 650mOhm Max 650mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 3MHz 3MHz 3MHz 3MHz 3MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 120°C -25°C ~ 120°C -25°C ~ 120°C -25°C ~ 120°C -25°C ~ 120°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz