Orion Fans OD8038-24LB-VXC5
部品番号
OD8038-24LB-VXC5
メーカー
Orion Fans
カテゴリ:
DC ブラシレス ファン (BLDC)
パッケージ
データシート
日文版OD8038-24LB-VXC5.pdf
説明
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order OD8038-24LB-VXC5 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the OD8038-24LB-VXC5 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OD8038-24LB-VXC5?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series OD8038 VA OD8038 VA OD8038 VA OD8038 VA OD8038 VA
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 24VDC 24VDC 24VDC 24VDC 24VDC
Size/Dimension Square - 80mm L x 80mm H Square - 80mm L x 80mm H Square - 80mm L x 80mm H Square - 80mm L x 80mm H Square - 80mm L x 80mm H
Width 38.00mm 38.00mm 38.00mm 38.00mm 38.00mm
StaticPressure 0.500 in H2O (124.5 Pa) 0.500 in H2O (124.5 Pa) 0.500 in H2O (124.5 Pa) 0.500 in H2O (124.5 Pa) 0.500 in H2O (124.5 Pa)
BearingType Ball Ball Ball Ball Ball
FanType Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial
Noise 51.0dB 51.0dB 51.0dB 51.0dB 51.0dB
Power(Watts) 7 W 7 W 7 W 7 W 7 W