Vishay Sfernice P0805E1621BNTD
部品番号
P0805E1621BNTD
メーカー
Vishay Sfernice
カテゴリ:
チップ抵抗器 - 表面実装
パッケージ
0805 (2012 Metric)
データシート
P0805E1621BNTD.pdf
説明
SFERNICE THIN FILMS
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order P0805E1621BNTD on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the P0805E1621BNTD price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P0805E1621BNTD?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series P P P P P
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 1.62 kOhms 1.62 kOhms 1.62 kOhms 1.62 kOhms 1.62 kOhms
Tolerance ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1%
Power(Watts) 0.2W, 1/5W 0.2W, 1/5W 0.2W, 1/5W 0.2W, 1/5W 0.2W, 1/5W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
TemperatureCoefficient ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.075 L x 0.050 W (1.91mm x 1.27mm) 0.075 L x 0.050 W (1.91mm x 1.27mm) 0.075 L x 0.050 W (1.91mm x 1.27mm) 0.075 L x 0.050 W (1.91mm x 1.27mm) 0.075 L x 0.050 W (1.91mm x 1.27mm)
Height-Seated(Max) 0.025 (0.63mm) 0.025 (0.63mm) 0.025 (0.63mm) 0.025 (0.63mm) 0.025 (0.63mm)