P4SMA220A BK.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P4SMA220A BK.
| 画像 |
| Package/Case | DO-214AC, SMA | DO-214AC, SMA | DO-214AC, SMA | DO-214AC, SMA | DO-214AC, SMA |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| BidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 220V | 220V | 220V | 220V | 220V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 242V | 242V | 242V | 242V | 242V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 356V | 356V | 356V | 356V | 356V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 1.1A | 1.1A | 1.1A | 1.1A | 1.1A |
| Power-PeakPulse | 400W | 400W | 400W | 400W | 400W |