Diotec Semiconductor P4SMAJ22C
部品番号
P4SMAJ22C
メーカー
Diotec Semiconductor
カテゴリ:
TVS - ダイオード
パッケージ
DO-214AC, SMA
データシート
日文版P4SMAJ22C.pdf
説明
TVSDIODE,SMA,22V,400W,BI
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order P4SMAJ22C on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the P4SMAJ22C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P4SMAJ22C?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P4SMAJ22C.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as P4SMAJ22C pin diagram, P4SMAJ22C datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 22V 22V 22V 22V 22V
Voltage-Breakdown(Min) 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 39.4V 39.4V 39.4V 39.4V 39.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 10.2A 10.2A 10.2A 10.2A 10.2A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W