Rectron USA P6KE180C
部品番号
P6KE180C
メーカー
Rectron USA
カテゴリ:
TVS - ダイオード
パッケージ
DO-204AC, DO-15, Axial
データシート
日文版P6KE180C.pdf
説明
TVS DIODE 180VWM 258VC DO15
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order P6KE180C on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the P6KE180C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P6KE180C?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P6KE180C.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as P6KE180C pin diagram, P6KE180C datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series P6KE P6KE P6KE P6KE P6KE
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 180V 180V 180V 180V 180V
Voltage-Breakdown(Min) - - - - -
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 258V 258V 258V 258V 258V
Current-PeakPulse(10/1000µs) - - - - -
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W