Allied Components International PCHC1265HP-220M
部品番号
PCHC1265HP-220M
メーカー
Allied Components International
カテゴリ:
固定インダクタ
パッケージ
Nonstandard
データシート
日文版PCHC1265HP-220M.pdf
説明
22H 20% POWER CHOKE HIGH CURRENT
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order PCHC1265HP-220M on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the PCHC1265HP-220M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PCHC1265HP-220M?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 9 A 9 A 9 A 9 A 9 A
Current-Saturation(Isat) 12A 12A 12A 12A 12A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 37mOhm Max 37mOhm Max 37mOhm Max 37mOhm Max 37mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz