Panjit International Inc. PJGBLC15-AU_R1_000A1
部品番号
PJGBLC15-AU_R1_000A1
メーカー
Panjit International Inc.
カテゴリ:
TVS - ダイオード
パッケージ
SC-90, SOD-323F
データシート
PJGBLC15-AU_R1_000A1.pdf
説明
ULTRA LOW CAPACITANCE TVS ARRAY
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order PJGBLC15-AU_R1_000A1 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the PJGBLC15-AU_R1_000A1 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PJGBLC15-AU_R1_000A1?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case SC-90, SOD-323F SC-90, SOD-323F SC-90, SOD-323F SC-90, SOD-323F SC-90, SOD-323F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 15V (Max) 15V (Max) 15V (Max) 15V (Max) 15V (Max)
Voltage-Breakdown(Min) 17.39V 17.39V 17.39V 17.39V 17.39V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 24V 24V 24V 24V 24V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 1A (8/20µs) 1A (8/20µs) 1A (8/20µs) 1A (8/20µs) 1A (8/20µs)
Power-PeakPulse 350W 350W 350W 350W 350W
PowerLineProtection No No No No No
Applications Automotive Automotive Automotive Automotive Automotive
Capacitance@Frequency 3pF @ 1MHz (Max) 3pF @ 1MHz (Max) 3pF @ 1MHz (Max) 3pF @ 1MHz (Max) 3pF @ 1MHz (Max)