Amphenol Custom Cable Q-3B0440005003I
部品番号
Q-3B0440005003I
メーカー
Amphenol Custom Cable
カテゴリ:
同軸ケーブル (RF)
パッケージ
データシート
日文版Q-3B0440005003I.pdf
説明
SMA-SP/SMP-SP G316 3I
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order Q-3B0440005003I on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the Q-3B0440005003I price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of Q-3B0440005003I?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Style SMA to SMP SMA to SMP SMA to SMP SMA to SMP SMA to SMP
1stConnector SMA Plug SMA Plug SMA Plug SMA Plug SMA Plug
1stContactGender Male Male Male Male Male
1stConnectorMountingType - - - - -
1stConnectorMountingFeature - - - - -
2ndConnector SMP Plug SMP Plug SMP Plug SMP Plug SMP Plug
2ndContactGender Female Female Female Female Female
2ndConnectorMountingType - - - - -
2ndConnectorMountingFeature - - - - -
Length 3.000 (76.20mm) 3.000 (76.20mm) 3.000 (76.20mm) 3.000 (76.20mm) 3.000 (76.20mm)
CableType RG-316 RG-316 RG-316 RG-316 RG-316
CableImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
ConnectorImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
OverallImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency-Max 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz