Amphenol Custom Cable Q-690550008036I
部品番号
Q-690550008036I
メーカー
Amphenol Custom Cable
カテゴリ:
同軸ケーブル (RF)
パッケージ
データシート
日文版Q-690550008036I.pdf
説明
SMA-SP/TNC-SP RG58 36I
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order Q-690550008036I on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the Q-690550008036I price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of Q-690550008036I?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Style RP-SMA to TNC RP-SMA to TNC RP-SMA to TNC RP-SMA to TNC RP-SMA to TNC
1stConnector RP-SMA Plug RP-SMA Plug RP-SMA Plug RP-SMA Plug RP-SMA Plug
1stContactGender Female Female Female Female Female
1stConnectorMountingType - - - - -
1stConnectorMountingFeature - - - - -
2ndConnector TNC Plug TNC Plug TNC Plug TNC Plug TNC Plug
2ndContactGender Male Male Male Male Male
2ndConnectorMountingType - - - - -
2ndConnectorMountingFeature - - - - -
Length 36.00 (914.40mm) 36.00 (914.40mm) 36.00 (914.40mm) 36.00 (914.40mm) 36.00 (914.40mm)
CableType RG-58 RG-58 RG-58 RG-58 RG-58
CableImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
ConnectorImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
OverallImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency-Max 1 GHz 1 GHz 1 GHz 1 GHz 1 GHz