TE Connectivity Laird R2T24-19-MMCX
部品番号
R2T24-19-MMCX
メーカー
TE Connectivity Laird
カテゴリ:
RF アンテナ
パッケージ
データシート
日文版R2T24-19-MMCX.pdf
説明
RF ANT 2.4/2.5GHZ PAN MMCX FM 8
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order R2T24-19-MMCX on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the R2T24-19-MMCX price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of R2T24-19-MMCX?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of R2T24-19-MMCX.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series RooTenna™ RooTenna™ RooTenna™ RooTenna™ RooTenna™
ProductStatus Active Active Active Active Active
RFFamily/Standard WiFi WiFi WiFi WiFi WiFi
FrequencyGroup UHF (2GHz ~ 3GHz) UHF (2GHz ~ 3GHz) UHF (2GHz ~ 3GHz) UHF (2GHz ~ 3GHz) UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency(Center/Band) 2.4GHz, 2.5GHz 2.4GHz, 2.5GHz 2.4GHz, 2.5GHz 2.4GHz, 2.5GHz 2.4GHz, 2.5GHz
FrequencyRange 2.4GHz ~ 2.7GHz 2.4GHz ~ 2.7GHz 2.4GHz ~ 2.7GHz 2.4GHz ~ 2.7GHz 2.4GHz ~ 2.7GHz
AntennaType Panel Panel Panel Panel Panel
NumberofBands 2 2 2 2 2
VSWR 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5
ReturnLoss - - - - -
Gain 19dBi 19dBi 19dBi 19dBi 19dBi
Power-Max 50 W 50 W 50 W 50 W 50 W
Features - - - - -
Termination MMCX Female MMCX Female MMCX Female MMCX Female MMCX Female
IngressProtection - - - - -
MountingType Bracket Mount Bracket Mount Bracket Mount Bracket Mount Bracket Mount
Height(Max) 2.500 (63.50mm) 2.500 (63.50mm) 2.500 (63.50mm) 2.500 (63.50mm) 2.500 (63.50mm)