Sumida America Components Inc. RCH654NP-121K
部品番号
RCH654NP-121K
メーカー
Sumida America Components Inc.
カテゴリ:
固定インダクタ
パッケージ
Radial, Vertical Cylinder (Open)
データシート
日文版RCH654NP-121K.pdf
説明
FIXED IND 120UH 390MA 770MOHM TH
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order RCH654NP-121K on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the RCH654NP-121K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RCH654NP-121K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RCH654NP-121K.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series RCH-654 RCH-654 RCH-654 RCH-654 RCH-654
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 120 µH 120 µH 120 µH 120 µH 120 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 390 mA 390 mA 390 mA 390 mA 390 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 770mOhm Max 770mOhm Max 770mOhm Max 770mOhm Max 770mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz