RG1005V-102-P-T1.pdf
| 画像 |
| メーカー | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu |
| Series | RG | RG | RG | RG | RG |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 1 kOhms | 1 kOhms | 1 kOhms | 1 kOhms | 1 kOhms |
| Tolerance | ±0.02% | ±0.02% | ±0.02% | ±0.02% | ±0.02% |
| Power(Watts) | 0.063W, 1/16W | 0.063W, 1/16W | 0.063W, 1/16W | 0.063W, 1/16W | 0.063W, 1/16W |
| Composition | Thin Film | Thin Film | Thin Film | Thin Film | Thin Film |
| TemperatureCoefficient | ±5ppm/°C | ±5ppm/°C | ±5ppm/°C | ±5ppm/°C | ±5ppm/°C |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| Size/Dimension | 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) | 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) | 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) | 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) | 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.016 (0.40mm) | 0.016 (0.40mm) | 0.016 (0.40mm) | 0.016 (0.40mm) | 0.016 (0.40mm) |