Susumu RG1608V-1331-W-T1
部品番号
RG1608V-1331-W-T1
メーカー
Susumu
カテゴリ:
チップ抵抗器 - 表面実装
パッケージ
0603 (1608 Metric)
データシート
日文版RG1608V-1331-W-T1.pdf
説明
RES SMD 1.33K OHM 1/10W 0603
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order RG1608V-1331-W-T1 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the RG1608V-1331-W-T1 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RG1608V-1331-W-T1?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Susumu Susumu Susumu Susumu Susumu
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series RG RG RG RG RG
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 1.33 kOhms 1.33 kOhms 1.33 kOhms 1.33 kOhms 1.33 kOhms
Tolerance ±0.05% ±0.05% ±0.05% ±0.05% ±0.05%
Power(Watts) 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
TemperatureCoefficient ±5ppm/°C ±5ppm/°C ±5ppm/°C ±5ppm/°C ±5ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
Size/Dimension 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm)
Height-Seated(Max) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm)