RLC32-R082JTP.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RLC32-R082JTP.
| 画像 |
| メーカー | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. |
| Series | RLC | RLC | RLC | RLC | RLC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 82 mOhms | 82 mOhms | 82 mOhms | 82 mOhms | 82 mOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W |
| Composition | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film |
| TemperatureCoefficient | 0/ +250ppm/°C | 0/ +250ppm/°C | 0/ +250ppm/°C | 0/ +250ppm/°C | 0/ +250ppm/°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.122 L x 0.063 W (3.10mm x 1.60mm) | 0.122 L x 0.063 W (3.10mm x 1.60mm) | 0.122 L x 0.063 W (3.10mm x 1.60mm) | 0.122 L x 0.063 W (3.10mm x 1.60mm) | 0.122 L x 0.063 W (3.10mm x 1.60mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) |