RN116-1-02-15M.pdf
| 画像 |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | RN | RN | RN | RN | RN |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FilterType | Power Line | Power Line | Power Line | Power Line | Power Line |
| NumberofLines | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Impedance@Frequency | - | - | - | - | - |
| Inductance@Frequency | 15 mH @ 10 kHz | 15 mH @ 10 kHz | 15 mH @ 10 kHz | 15 mH @ 10 kHz | 15 mH @ 10 kHz |
| CurrentRating(Max) | 1A | 1A | 1A | 1A | 1A |
| DCResistance(DCR)(Max) | 260mOhm (Typ) | 260mOhm (Typ) | 260mOhm (Typ) | 260mOhm (Typ) | 260mOhm (Typ) |
| VoltageRating-DC | - | - | - | - | - |
| VoltageRating-AC | 300V | 300V | 300V | 300V | 300V |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| ApprovalAgency | ENEC, UR, VDE | ENEC, UR, VDE | ENEC, UR, VDE | ENEC, UR, VDE | ENEC, UR, VDE |
| Features | - | - | - | - | - |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.886 L x 0.846 W (22.50mm x 21.50mm) | 0.886 L x 0.846 W (22.50mm x 21.50mm) | 0.886 L x 0.846 W (22.50mm x 21.50mm) | 0.886 L x 0.846 W (22.50mm x 21.50mm) | 0.886 L x 0.846 W (22.50mm x 21.50mm) |
| Height(Max) | 0.531 (13.50mm) | 0.531 (13.50mm) | 0.531 (13.50mm) | 0.531 (13.50mm) | 0.531 (13.50mm) |