S2-30R1F8.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S2-30R1F8.
| 画像 |
| メーカー | Riedon | Riedon | Riedon | Riedon | Riedon |
| Package/Case | 2615 J-Lead | 2615 J-Lead | 2615 J-Lead | 2615 J-Lead | 2615 J-Lead |
| Series | S | S | S | S | S |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 30.1 Ohms | 30.1 Ohms | 30.1 Ohms | 30.1 Ohms | 30.1 Ohms |
| Tolerance | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Power(Watts) | 1W | 1W | 1W | 1W | 1W |
| Composition | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| TemperatureCoefficient | ±20ppm/°C | ±20ppm/°C | ±20ppm/°C | ±20ppm/°C | ±20ppm/°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.260 L x 0.154 W (6.60mm x 3.90mm) | 0.260 L x 0.154 W (6.60mm x 3.90mm) | 0.260 L x 0.154 W (6.60mm x 3.90mm) | 0.260 L x 0.154 W (6.60mm x 3.90mm) | 0.260 L x 0.154 W (6.60mm x 3.90mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.142 (3.60mm) | 0.142 (3.60mm) | 0.142 (3.60mm) | 0.142 (3.60mm) | 0.142 (3.60mm) |