KEMET SBCP-11HY331H
部品番号
SBCP-11HY331H
メーカー
KEMET
カテゴリ:
固定インダクタ
パッケージ
Radial, Vertical Cylinder
データシート
日文版SBCP-11HY331H.pdf
説明
FIXED IND 330UH 740MA 600MOHM TH
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order SBCP-11HY331H on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the SBCP-11HY331H price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SBCP-11HY331H?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SBCP-11HY331H.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー KEMET KEMET KEMET KEMET KEMET
Series SBCP SBCP SBCP SBCP SBCP
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 740 mA 740 mA 740 mA 740 mA 740 mA
Current-Saturation(Isat) 1.6A 1.6A 1.6A 1.6A 1.6A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 600mOhm Max 600mOhm Max 600mOhm Max 600mOhm Max 600mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 105°C -20°C ~ 105°C -20°C ~ 105°C -20°C ~ 105°C -20°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz