SFW30R-4STE1LF.pdf
| 画像 |
| Series | SFW-R | SFW-R | SFW-R | SFW-R | SFW-R |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FlatFlexType | FFC, FPC | FFC, FPC | FFC, FPC | FFC, FPC | FFC, FPC |
| NumberofPositions | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
| Pitch | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) |
| Termination | Solder | Solder | Solder | Solder | Solder |
| FFCFCBThickness | 0.30mm, 0.33mm | 0.30mm, 0.33mm | 0.30mm, 0.33mm | 0.30mm, 0.33mm | 0.30mm, 0.33mm |
| HeightAboveBoard | 0.106 (2.70mm) | 0.106 (2.70mm) | 0.106 (2.70mm) | 0.106 (2.70mm) | 0.106 (2.70mm) |
| LockingFeature | Slide Lock | Slide Lock | Slide Lock | Slide Lock | Slide Lock |
| ContactFinish | Tin | Tin | Tin | Tin | Tin |
| VoltageRating | 100V | 100V | 100V | 100V | 100V |