Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SK23D27G6.5K.
| 画像 |
| メーカー | C&K | C&K | C&K | C&K | C&K |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | SK, COMAX | SK, COMAX | SK, COMAX | SK, COMAX | SK, COMAX |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Circuit | DP3T | DP3T | DP3T | DP3T | DP3T |
| ContactTiming | Not Specified | Not Specified | Not Specified | Not Specified | Not Specified |
| SwitchFunction | On-On-On | On-On-On | On-On-On | On-On-On | On-On-On |
| CurrentRating(Amps) | 300mA (DC) | 300mA (DC) | 300mA (DC) | 300mA (DC) | 300mA (DC) |
| VoltageRating-AC | - | - | - | - | - |
| VoltageRating-DC | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V |
| ActuatorType | Standard | Standard | Standard | Standard | Standard |
| ActuatorLength | 6.50mm | 6.50mm | 6.50mm | 6.50mm | 6.50mm |