SM-42TB201.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SM-42TB201.
| 画像 |
| Series | SM42 | SM42 | SM42 | SM42 | SM42 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 200 Ohms | 200 Ohms | 200 Ohms | 200 Ohms | 200 Ohms |
| Power(Watts) | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| TemperatureCoefficient | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C |