SMBG12A/54.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMBG12A/54.
| 画像 |
| Series | TransZorb® | TransZorb® | TransZorb® | TransZorb® | TransZorb® |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| BidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 13.3V | 13.3V | 13.3V | 13.3V | 13.3V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 19.9V | 19.9V | 19.9V | 19.9V | 19.9V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 30.2A | 30.2A | 30.2A | 30.2A | 30.2A |
| Power-PeakPulse | 600W | 600W | 600W | 600W | 600W |