Suntsu Electronics, Inc. SVC53C3D16C2-25.000M
部品番号
SVC53C3D16C2-25.000M
メーカー
Suntsu Electronics, Inc.
カテゴリ:
発振器
パッケージ
6-SMD, No Lead
データシート
日文版SVC53C3D16C2-25.000M.pdf
説明
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ CMOS
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order SVC53C3D16C2-25.000M on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the SVC53C3D16C2-25.000M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SVC53C3D16C2-25.000M?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Series SVC53C SVC53C SVC53C SVC53C SVC53C
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type VCXO VCXO VCXO VCXO VCXO
Frequency 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
OperatingTemperature -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 25mA 25mA 25mA 25mA 25mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)