Suntsu Electronics, Inc. SVC75C3D17A2-122.880M
部品番号
SVC75C3D17A2-122.880M
データシート
日文版SVC75C3D17A2-122.880M.pdf
説明
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ CMOS
Product details
1. How to order SVC75C3D17A2-122.880M on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the SVC75C3D17A2-122.880M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SVC75C3D17A2-122.880M?
Type VCXO VCXO VCXO VCXO VCXO
Frequency 122.88 MHz 122.88 MHz 122.88 MHz 122.88 MHz 122.88 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) ±150ppm ±150ppm ±150ppm ±150ppm ±150ppm
OperatingTemperature -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 25mA 25mA 25mA 25mA 25mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)