SWI10-5-N-P5.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SWI10-5-N-P5.
| 画像 |
| 部品番号 | SWI10-5-N-P5R | SWI10-5-N-P6 | SWI10-5-N-P6R | SWI10-5-N-P7 | SWI10-5-N-P7R |
| メーカー | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | SWI10-N (10W) | SWI10-N (10W) | SWI10-N (10W) | SWI10-N (10W) | SWI10-N (10W) |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| RegionUtilized | North America | North America | North America | North America | North America |
| InputType | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 5V | 5V | 5V | 5V | 5V |
| Current-Output(Max) | 2A | 2A | 2A | 2A | 2A |
| Power(Watts) | 10 W | 10 W | 10 W | 10 W | 10 W |
| NoLoadPowerConsumption | 75mW (Max) | 75mW (Max) | 75mW (Max) | 75mW (Max) | 75mW (Max) |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C |
| OutputConnector | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| CordLength | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) |
| InputConnector | NEMA 1-15P | NEMA 1-15P | NEMA 1-15P | NEMA 1-15P | NEMA 1-15P |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 2.72 L x 1.13 W x 3.06 H (69.0mm x 28.8mm x 77.7mm) | 2.72 L x 1.13 W x 3.06 H (69.0mm x 28.8mm x 77.7mm) | 2.72 L x 1.13 W x 3.06 H (69.0mm x 28.8mm x 77.7mm) | 2.72 L x 1.13 W x 3.06 H (69.0mm x 28.8mm x 77.7mm) | 2.72 L x 1.13 W x 3.06 H (69.0mm x 28.8mm x 77.7mm) |