SCHURTER Inc. TA45-ABFXTJ17C0-AZM03
部品番号
TA45-ABFXTJ17C0-AZM03
メーカー
SCHURTER Inc.
カテゴリ:
回路ブレーカー
パッケージ
データシート
日文版TA45-ABFXTJ17C0-AZM03.pdf
説明
TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order TA45-ABFXTJ17C0-AZM03 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the TA45-ABFXTJ17C0-AZM03 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TA45-ABFXTJ17C0-AZM03?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー SCHURTER Inc. SCHURTER Inc. SCHURTER Inc. SCHURTER Inc. SCHURTER Inc.
Packaging Box Box Box Box Box
Series TA45-2R TA45-2R TA45-2R TA45-2R TA45-2R
ProductStatus Active Active Active Active Active
BreakerType Thermal Thermal Thermal Thermal Thermal
CurrentRating(Amps) 1.7A 1.7A 1.7A 1.7A 1.7A
VoltageRating-AC 240 V 240 V 240 V 240 V 240 V
VoltageRating-DC 60 V 60 V 60 V 60 V 60 V