Ohmite TAH20PR220J
部品番号
TAH20PR220J
メーカー
Ohmite
カテゴリ:
スルー ホール抵抗器
パッケージ
TO-220-2
データシート
日文版TAH20PR220J.pdf
説明
RES 0.22 OHM 5% 20W TO220
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order TAH20PR220J on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the TAH20PR220J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TAH20PR220J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TAH20PR220J.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
画像 TAH20P5K10JE TAH20PR510JE TAH20PR220JE TAH20P10R0JE TAH20P3R90JE
メーカー Ohmite Ohmite Ohmite Ohmite Ohmite
Package/Case TO-220-2 TO-220-2 TO-220-2 TO-220-2 TO-220-2
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series TAH TAH TAH TAH TAH
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Resistance 220 mOhms 220 mOhms 220 mOhms 220 mOhms 220 mOhms
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Power(Watts) 20W 20W 20W 20W 20W
Composition Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film
TemperatureCoefficient - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
Size/Dimension TO-220 TO-220 TO-220 TO-220 TO-220
Height-Seated(Max) 0.410 L x 0.125 W (10.41mm x 3.18mm) 0.410 L x 0.125 W (10.41mm x 3.18mm) 0.410 L x 0.125 W (10.41mm x 3.18mm) 0.410 L x 0.125 W (10.41mm x 3.18mm) 0.410 L x 0.125 W (10.41mm x 3.18mm)
NumberofTerminations 0.650 (16.52mm) 0.650 (16.52mm) 0.650 (16.52mm) 0.650 (16.52mm) 0.650 (16.52mm)